Kategorie

Kalhoty Gorky 5 brezent tobacco 3.200,- Kč

Další vývoj kalhot "Gorky 4" s řadou vylepšení. Kalhoty jsou určeny pro turistiku. Jsou vysoce odolné, ochrání před větrem a vodou, mají nízkou hmotnost ve srovnání se staršími modely.
Pozor! Uvedená velikost je plně v souladu s kalhotami "Gorky 4".
Všechna zapínání na kanadské knoflíky (na pásce), je prakticky nemožné jejich utržení. Většina knoflíků má velký průměr pro snadné zapínání v rukavicích.
Jednotný systém ochrany kolen. Použity vyjímatelné tvarované pěnové vložky, které pohlcující otřesy kolen d3o (prodává se samostatně!). Zapínání na suchý zip ve speciální skryté kapse, která dosedá na spodní okraj nákolenic. (viz. Fotografie v katalogu).
Všechny hlavní švy jsou provedené řetízkovým stehem.
Široká poutka pro opasek.
V pase možno stáhnout nastavitelnou šňůru.
Nová, lehká konstrukce. Vnitřní nohavice pro zastrčení do bot a pokračování plátěných kalhot. Ve srovnání se starým modelem kalhot je snížený počet vrstev tkaniny, které snižují hmotnost a usnadňují sušení.
V novém modelu jsou všechny části, které přichází do styku s pokožkou, vyrobeny ze smíšených vláken k ochraně proti popálení.
Kapsy:
Vsazené hluboké boční kapsy se zaoblenými rohy,
na novém modelu je pouze jedna zadní kapsa s klopou, která se uzavírá na knoflíky, pohodlný vstup a
prostorná stehenní kapsa.
Materiál:
Základní materiál - speciální lehká celtovina, lehčí než standardní (kalhoty "Gorky 3") o 20%, bez ztráty ochranných vlastností. Má vysokou odolnost proti vyblednutí a oděru.
Vylepšení - 100% nylon rip-stop. Je lehčí a pevnější než typický z polyesteru.
Lining - tenká směsová tkanina, 35% bavlna, 65% polyester.
Pozor! Před praním odstraňte ochrannou vložku kolen z příslušných kapes. Neperte ochranné vložky v pračce! Při praní produktů z brezentu v pračce - může dojít k opotřebení.


Všechna námořnická      trička skladem!

Při objednáni zboží nad 2000,-Kč,
       poštovné neúčtujeme!